Gizlilik Politikası

Site sahibi satıcı firma, müşterilerine daha güvenli bir sanal alışveriş ortamı sunmak için aşağıdaki gizlilik ve güvenlik politikalarına uyar ve uyulmasını şart koşar.

E-posta adresiniz hiçbir nedenle ve hiçbir taraf nezdinde açıklanmayacak ve kullanılmayacak olup, belirli zamanlarda yeni ürün, kampanya tanıtımları ile ilgili bilgilendirmelerde   ve sitemizde mevcut olan  Mesafeli Satış Sözleşmemiz ,kullanım şartları hükümleri ve , kişisel verilerin işlenmesi ve aktarılması hakkında ayrıntılı bilgilendirme ve onay formu  hükümlerinde geçen iletişim vasıtası şekli için kullanılacaktır.

Şirketimize  verdiğiniz kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer müşteriler,  diğer üçünü  kişiler ya da  şirketimizde  hiçbir bağlantısı olmayan diğer tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır.

Kredi kartı bilgileriniz, yüksek güvenlik şartları altında ilgili bankalara ikili bağlantılarla iletilecektir. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde saklanmamakta ve kredi kartı bilgileriniz hiçbir zaman sizden istenmeyecektir. Bu bilgiler sadece satın alma sürecinde bankadan ödeme onayı alımında kullanılacaktır.

Şirketimiz müşterilerine 6502 sayılı “ Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun,554 sayılı Endüstriyel Tasarımların Korunması hakkındaki KHK nin ,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunun, 6098 sayılı Borçlar Kanunun, 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunun 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunun, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunun İlgili Kanun Hükümlerinin  ve 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ilişkin İlgili Yönetmelik maddelerinin ” hükümlerini eksiksiz yerine getirmeyi taahhüt eder.


Güvenlik Politikası:

Sitemizin tüm sayfaları geçerli güvenlik sertifikalarıyla koruma altına alınmıştır. www.efesjewelry.com ‘Dan  satın alma sürecinin tüm aşamaları güvenlik altına alınmıştır.

Kredi kartı bilgilerinizin bankaya aktarılması sürecindeki güvenlik, bankanın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan bankanın POS sistemine  aktarmaktadır, e-posta ve ya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Anlık olarak gerçekleştirilen işlem sonucu kart bilgilerinize tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.

ALICI: Okudum anladım hür irademle kabul  ve taahhüt ediyorum.