Sipariş ve Teslimat

Güvenliğiniz Önceliğimizdir.


efesjewelry.com online alışverişte %100 güvenlidir.

Sitemizden yapacağınız alış-verişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi kartınızla yapacağınız alış-verişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kredi kartı güvenliği konusunda sitemizin güvenlik departmanı da 7/24 yardıma hazırdır.

Site içerisinde girdiğiniz ve gönderdiğiniz tüm bilgiler, üçüncü şahıslarca görüntülenememektedir.

efesjewelry.com kişisel bilgilerinizi, kredi kartı numaranızı ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişte kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.


SSL Sertifikası Nedir?

Güvenli alışveriş için SSL şifreleme sistemi her e-ticaret sitesi için gereklidir ve zorunludur. Web sitesinin çalıştığı sunucuya kurulan bir şifreleme eklentisidir ve her banka, müşterilerinin alışveriş yaparken güvenli ortama sahip olan sitelerden alışveriş yapmasını ister. Bu şartlara sahip olmayan sitelere kartını kullandırmaz. Bu sayede alışverişinizin kişisel bilgileri ve ödeme bilgilerini girdiğiniz kısımda, tüm bilgileriniz günümüz teknolojisiyle kırılması güç bir şekilde şifrelenecek ve site ile sizin bilgisayarınız arasında alışveriş bitene kadar yabancıların çözemeyeceği bir şekilde bilgi akışı olması sağlanır.

efesjewelry.com ailesi olarak, bizde üzerimize düşen görevi yaptık. COMODO SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizden özgürce alışveriş yapabilirsiniz.